Urnové náhrobky

Vytvořit pro své blízké, kteří nás opustili, krásný a osobitý náhrobek by si přál asi každý. Pokud ale budete chtít cokoli nestandardního, cena za takový náhrobek bude pro většinu z nás nedostupná. U nás tohle neplatí! My pro vás vytvoříme jedinečný osobitý náhrobek podle vašich představ, za cenu nejlevnějších kamenných náhrobků.

Díky cementovým deskám, které pro výrobu používáme, můžeme vytvořit náhrobek ,,téměř“ jakéhokoli tvaru. Dekorativní povrchy nabízí širokou nabídku barev a jejich kombinace a navíc zajistí odolnost vůči vlivům počasí.

 

Popište nám vaši představu, jak by měl pomníček vypadat a vyberte si z široké nabídky barev. Pošlete nám vaši oblíbenou fotografii a sdělte nám veškerá vaše přání. Díky tomu můžeme navrhnout náhrobek přesně podle vašich představ.

Podle vašich požadavků pro vás vytvoříme nezávazně a zdarma 3D návrh, díky kterému uvidíte, jak bude náhrobek vypadat. Po odsouhlasení všech úprav se můžeme pustit do výroby.

urnový náhrobek piano

Výroba nám zabere většinou 3-4 týdny. Hotový pomníček vám předáme osobně, popřípadě bezpečně zabalíme a pošleme přepravní společností po celé ČR.

Fotografii, kterou si přejete mít na pomníčku, můžeme upravit a přizpůsobit. Čím větší kvalita fotografie, tím lepší bude výsledek. Tvar náhrobku a množství fotografií a písmen nezvyšují cenu, tak jako tomu bývá u kamenných náhrobků. Proto se nemusíte bát popustit uzdu vaší fantazie a my se budeme snažit vaše přání proměnit v jedinečný náhrobek podle vašich představ.