Zvířecí náhrobky

Ztráta zvířecího kamaráda je stejně bolestivá, jako ztráta blízkého člověka. Uctít památku a vytvořit vzpomínku na krásné chvilky, které jste spolu zažili, může tu bolest alespoň částečně zmírnit.

Pomníčky které vyrábíme vypadají jako kámen, ale jsou mnohem levnější. Cementové desky, které pro výrobu používáme, nám umožňují vytvořit pomníček téměř jakéhokoli tvaru. Na pomníček dokážeme natisknout vaši oblíbenou fotografii a nápis jaký si budete přát. Povrchy které používáme jsou odolné vůči vlivům počasí, díky tomu zůstane pomníček krásný mnoho let.

Popište nám vaši představu, jak by měl pomníček vypadat a vyberte si z široké nabídky barev. Pošlete nám vaši oblíbenou fotografii a sdělte nám veškerá vaše přání. Díky tomu můžeme navrhnout pomníček přesně podle vašich představ.

Podle vašich požadavků pro vás vytvoříme nezávazně a zdarma 3D návrh, díky kterému uvidíte, jak bude pomníček vypadat. Po odsouhlasení všech úprav se můžeme pustit do výroby.

Výroba nám zabere většinou 3-4 týdny. Hotový pomníček vám předáme osobně, popřípadě bezpečně zabalíme a pošleme přepravní společností po celé ČR.

Fotografii, kterou si přejete mít na pomníčku, můžeme upravit a přizpůsobit. Čím větší kvalita fotografie, tím lepší bude výsledek. Tvar pomníčku a množství fotografií a písmen nezvyšují cenu, tak jako tomu bývá u kamenných náhrobků. Proto se nemusíte bát popustit uzdu vaší fantazie a my se budeme snažit vaše přání proměnit v jedinečný náhrobek podle vašich představ.